Available
Add to cart Remove
20689.
478. Online Auction sale of the unsold lots
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Lewis, Sinclair: Gideon Planish. Bp., 1960, Európa. Szinnai Tivadar fordító által DEDIKÁLT! Kiadói félvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.