Available for bidding
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
3 000 HUF
Révai Lipót: Könyvviteltan dióhéjban és rövid váltóisme. Kereskedők, iparosok, kereskedelmi- és ismétlőiskolák számára, különösen pedig kereskedősegédek és kisebb üzletek használatára. Bp., 1884., Magyar Kereskedők Lapja,(Morvay és Mérei-ny.), 51 p. Hozzákötve: Wiesner Jakab: A kiadóról és a könyvről. Bp., 1903., "Csak Szorosan" Magyarországi Könyvkereskedő-Segédek Egyesülete, 15+1 p.; Hozzákötve: Wiesner Jakab: A könyvkereskedő hivatásáról. Bp., 1903., "Csak Szorosan" Magyarországi Könyvkereskedő-Segédek Egyesülete, 15+1 p.; Hozzákötve: Rózsa Miklós: A könyvárus hivatása és a könyvkereskedelem befolyása a műveltség fejlődésére, különös tekintettel Magyarországra. Bíráló jelentés a Budapesti Könyvkereskedő-Segédek "Csak Szorosan" Egyletének 1890. évi pályázatáról. Szerk.: Morgernstern Leó. Bp., 1891., "Csak Szorosan" Magyarországi Könyvkereskedő-Segédek Egyesülete,42 p.; Hozzákötve: Ranschburg Győző: Mikép fokozható a könyvárusi sarjadék szellemi tehetsége és mikép javítható ezzel kapcsolatban a könyvkereskedői segédek anyagi helyzete? Bp., 1895, Pallas, 8 p.; Hozzákötve: Róna Béla: Az ujabb magyar irodalom. Pécs, 1897, nyn.,44 p. Hozzákötve: Karl Fr. Pfau: Der Buchhändler. Eine Enzyklopädie des buchhändlerischen Wissens. Leipzig,én.,Karl Fr. Pfau, 64 p. Német nyelven. Hiányos.; Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |