Available
Add to cart Remove
20573.
478. Online Auction sale of the unsold lots
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Segítség. Az eperjes-nagykároly-toroczkói tűzkárosultak emlékalbuma. (Bp., 1887, Franklin-Társulat-ny.), 1 sztl. lev.+ 44 p.+ 3 sztl. lev. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, hirdetésekkel. Kiadói dekoratív, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, 51,5x37 cm.