20570.
478. Online Auction sale of the unsold lots
55 000 HUF
Seneca, Lucius Annaeus: Keresztyen Seneca, az az - - - Munkáibol ki-szedegettetett, és XXXVIII. Részekre osztatott keresztyeni viragok: mellyek, Most másodikszor, a? nagy Méltóságu Groff Battyani Lajos ö Excellentziája költségével jöttek-ki. Bécs, 1740, Gbél János, 12+160+6 p. Korabeli aranyozott bordázott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, possessori bejegyzéssel.