Available
Add to cart Remove
20575.
478. Online Auction sale of the unsold lots
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Stevenson, [Robert Louis]: A kincses sziget. Ford.: Kürthy Emil. Bp., 1887, Magyar Ifjúság Könyvei (Pallas-ny.), 296 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos, sérült és kijáró lapokkal, sérült, szétváló fűzéssel.