20592.
478. Online Auction sale of the unsold lots
11 000 HUF
21
Szabó Magda: Disznótor. Regény. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1960., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány lap szélén kis folttal.