Available
Add to cart Remove
20714.
478. Online Auction sale of the unsold lots
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Szentiványi Jenő: Lengyel sasfiókok. Petry Béla rajzaival. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, kopott gerinccel, kopott és foltos borítóval, laza kötéssel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.