20591.
478. Online Auction sale of the unsold lots
4 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.