https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 381

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
20802.

Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fehér Gábor: Túl napnyugat, innen Kelet. Pápa, 1943. Exodus. Kiadói papírborítóval 47p.
1
20803.

Fehér Gábor: Túl napnyugat, innen Kelet. Pápa, 1943. Exodus. Kiadói papírborítóval 47p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,70
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p.
1
20804.

Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Bánk József: 3800 latin bölcsesség. Szállóigék, velős mondások latinul és magyarul. hn., én., Novella - Szent Gellért. 4. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20805.

Bánk József: 3800 latin bölcsesség. Szállóigék, velős mondások latinul és magyarul. hn., én., Novella - Szent Gellért. 4. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
1
20806.

Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Budapest, 1928. Vajda János Társaság (Phöbus ny.) 170 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Plätz Rezsőnek a könyv kiadása irányába tett fáradozásért köszönetet mondva, kollegiális tisztelettel, Lanátor Pogány Ferenc. 1928. XI." Prov.: Plätz Rezső. [Plätz (Rezső) Rudolf (1898-1945) irodalmi érdeklődésű bankhivatalnok, könyvkiadói munkatárs, számos kulturális egyesület tagja, az 1926-1952 között működő Vajda János Társaság alapítója és titkára volt.] Fűzve, javított kiadói borítóban, részben felvágatlan példány. Ritka.
1
20807.

Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Budapest, 1928. Vajda János Társaság (Phöbus ny.) 170 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Plätz Rezsőnek a könyv kiadása irányába tett fáradozásért köszönetet mondva, kollegiális tisztelettel, Lanátor Pogány Ferenc. 1928. XI." Prov.: Plätz Rezső. [Plätz (Rezső) Rudolf (1898-1945) irodalmi érdeklődésű bankhivatalnok, könyvkiadói munkatárs, számos kulturá...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés.
1
20808.

Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
1
20809.

Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1
20810.

Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 HUF
1,04
EUR
,
1,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
1
20811.

Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 HUF
100 200 300
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
20812.

Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel
1
20813.

Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment