Books: Other rarities Number of items: 381
3207913
20802
478
Other collectibles
Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2924913
20803
478
2200
Other collectibles
Fehér Gábor: Túl napnyugat, innen Kelet. Pápa, 1943. Exodus. Kiadói papírborítóval 47p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3258157
20804
478
Other collectibles
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3239965
20805
478
Other collectibles
Bánk József: 3800 latin bölcsesség. Szállóigék, velős mondások latinul és magyarul. hn., én., Novella - Szent Gellért. 4. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3240042
20806
478
Other collectibles
Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3126790
20807
478
600
Other collectibles
Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Budapest, 1928. Vajda János Társaság (Phöbus ny.) 170 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Plätz Rezsőnek a könyv kiadása irányába tett fáradozásért köszönetet mondva, kollegiális tisztelettel, Lanátor Pogány Ferenc. 1928. XI." Prov.: Plätz Rezső. [Plätz (Rezső) Rudolf (1898-1945) irodalmi érdeklődésű bankhivatalnok, könyvkiadói munkatárs, számos kulturá... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3239596
20808
478
Other collectibles
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
2986169
20809
478
Other collectibles
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2864378
20810
478
400
Other collectibles
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3105671
20811
478
100
Other collectibles
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 200 300
3105846
20812
478
Other collectibles
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2935112
20813
478
Other collectibles
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035