Number of items: 381

20935.

Baksay Sándor: Gyalog-ösvény I-III. köt. Elbeszélések. I. köt.: Pusztai találkozás. Elbeszélések., II. köt.: Nagymama karácsonyja. A csudálatos történet. Nagymama meséje., III. köt.: Jobb kezem. Ispéró. Patak banya. Szépirodalmi Könyvtár. Bp., 1895., Kisfaludy-Társaság, (Franklin-ny.), 243 p.; 208 p.; 270 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első kötet hátsó...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
20936.

Bartis Ferenc 4 műve: Akarjatok szabadon élni, Mikor kezdődött a holnap?, Fohászok és szitkok Föltámadás előtt vagy a költészet megkísértése, Ellopták a világ lelkét avagy pokoljárás a mennyországban. Mind a szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996-1999, Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói p...

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
20937.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
20938.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
20939.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20940.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20941.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20942.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
20943.

Hanzély Ferenc: Kereskedelmi irálytan és levelező, egybekötve kereskedelmi és magán-ügyiratokkal. Gyakorlati kézikönyv kereskedők, gyárosok, pénz- és iparvállalati tisztviselők és más iparüzők használatára. Bp., 1886, Franklin-Társulat, XXXI+(1)+434 (eredetileg 504) p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé koszos borítóval, az utolsó 35 lap hiányz...

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Giannalberto Bendazzi: Woody Allen. A művész, a botrányhős. (Pécs), é.n., Alexandra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20944.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
[Shakespeare, William] Shakspere tragédiái. I. köt. [Romeo és Julia. Othello. Cymbeline. Macbeth. Lear király. Hamlet.] Ford.: Szász Károly, Rákosi Jenő, Vörösmarty Mihály, Arany János. Shakspere Összes Szinművei I. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ XXXV+(1)+609+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
20945.

[Shakespeare, William] Shakspere tragédiái. I. köt. [Romeo és Julia. Othello. Cymbeline. Macbeth. Lear király. Hamlet.] Ford.: Szász Károly, Rákosi Jenő, Vörösmarty Mihály, Arany János. Shakspere Összes Szinművei I. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ XXXV+(1)+609+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, némi kopással, belül nagyrészt jó állap...

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Féja Géza 3 könyve: Bölcsődal. Életregény. Bp., 1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5200 példányban. + Sűrű, kerek erdő. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz. + Törzsek, hajtások. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20946.

Féja Géza 3 könyve: Bölcsődal. Életregény. Bp., 1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5200 példányban. + Sűrű, kerek erdő. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz. + Törzsek, hajtások. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sé...

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events