12 darabos DEDIKÁLT könyv gyűjtemény: Tárkányi Imre, Keszei István, Bakó Mária, Tárkányi Imre, Zenker Katalin, Bay Gyula, Sívó Emil, Borsa Miklós és mások művei
A "Hangya" Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet, a Magyar Gazdaszövetség szövetkezeti központja első 25 éve. Bp., 1923, "Hangya", 144+(2)+228 p. + 4 t. (két duplaoldalas) + 1 (kihajtható táblázat) t. Egyetlen kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db: Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Köz...
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Az 1898. évi Révai-kiadás reprint kiadása. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Az 1895. évi III. országos gazdakongresszus tárgyalásai III., V., VI. kötet + 1897 Magyar Gazdák szemléje folyóirat II. évf szept hó. Kissé sérült papírkötésben
Novitzky N. László: Egyesült erővel. A Magyar Könyvnyomdászok ötvenévi szakszervezeti tevékenységének története. Bp., Világosság. Félvászon kötés, kopottas állapotban, egy kötet.