Number of items: 381

20620.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12 darabos DEDIKÁLT könyv gyűjtemény: Tárkányi Imre, Keszei István, Bakó Mária, Tárkányi Imre, Zenker Katalin, Bay Gyula, Sívó Emil, Borsa Miklós és mások művei
20621.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
20622.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A "Hangya" Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet, a Magyar Gazdaszövetség szövetkezeti központja első 25 éve. Bp., 1923, "Hangya", 144+(2)+228 p. + 4 t. (két duplaoldalas) + 1 (kihajtható táblázat) t. Egyetlen kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20623.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db:   Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.   Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Közoktatásügyi Miniszter. Kiadói papírkötés.
20624.

Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db: Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Köz...

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Az 1898. évi Révai-kiadás reprint kiadása. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
20625.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
20626.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
20627.

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Közhasznú esmeretek tára a Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. XII. kötet. Pest, 1834, Wigand Ottó. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
20628.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Novitzky N. László: Egyesült erővel. A Magyar Könyvnyomdászok ötvenévi szakszervezeti tevékenységének története. Bp., Világosság. Félvászon kötés, kopottas állapotban, egy kötet.
20629.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pesti János (szerk.): Az ördögszántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20630.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
20631.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events