Number of items: 381

Hamza Lehel Mária: Női szemmel (válogatott publicisztikai művek). Jászberény, 1997, Hamza Múzeum Alapítvány. 36 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt divatrajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20657.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
20658.

2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 pél...

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Felix Salten (Salzmann Zsigmond): Bambi. Ford.: Fenyő László. A kiválasztottak. (Bp., 1929), Pantheon, 248+(8) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
20659.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Bp.,1966, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés, kiadói tokban. Számozott (254./1300) példány.
20660.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Makszim Gorkij: Makar Csudra és más elbeszélések. Ford.: Ambrozovics Dezső, Görög Imréné, Makai Imre. Varsányi Pál fametszeteivel. Új Elzevir Könyvtár. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói tokban, jó állapotban. Számozott (198./600) példány.
20661.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
20662.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Losonci Miklós: Madarak karácsonya. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Bíró Family. 129 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Kondor Béla, Hincz Gyula, Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20663.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
20664.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. (Hungária-ny.), 184+(4) p. Első kiadás. A Nyugat harmadik nemzedéke jelentős esszéírójának, Cs. Szabó Lászlónak naplófeljegyzései a háborúba forduló évről. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20665.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Bp., 1928, Vajda János Társaság (Phöbus-ny.), 170+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, katonai témájú ex libris-szel.
20666.

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. TÉKA. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap szélén sérüléssel, néhány bejelöléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
20667.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kovács Kálmán szerk.: Ady. 1977, Alföldi Nyomda, papírkötés, megjelent 500 példányban.
20668.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events