20409.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Religion
2 000 HUF
Németh Lúciusz: A ferences rendszabály magyarázata. Gyöngyösi Ferences Könyvek 9. sz. Bp., 1946, k.n. (Vác, Kapisztrán-ny.), 237+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány ceruzás ill. tollas bejegyzéssel.