Available
Add to cart Remove
20235.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Social sciences
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
(Kibédi) Varga Sándor: A transcendentális dedukció Kantnál. Bevezetés Kant philosophiájába. (Aláírt.) Szeged, 1936. M. Kir. Ferencz József-Tudományegyetem Barátainak Egyesülete - Szegedi Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. [119]-152 p. Egyetlen kötetkiadás. (Acta Litterarum ac Scientiarium Reg. Universitatis Hung. Francisco-Iosephinae. Tom I. Fasc. 4.) A címoldalon - az egykori dedikáció nyomai alatt - a szerző saját kezű aláírása. Példányunk a folyóirat-tanulmány különlenyomata. Korabeli vászonkötésben, az aranyozott címfelirat az első kötéstáblán vörös címkén, az eredeti fedőborítók bekötve. Jó példány.