Available
Add to cart Remove
20239.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Social sciences
3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Simonyi Zsigmond: A magyar határozók. Bp., 1888., MTA,(Franklin-ny.), 4+456 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzésekkel.