Available
Add to cart Remove
20199.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Social sciences
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Trine, Ralph Waldo: Harmónia a mindenséggel. Ford.: Révész Paula. Bp., 1905, Athenaeum, 156 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.