Available
Add to cart Remove
20212.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Social sciences
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár etymologiai csoportok szerint rendezve. Főgymnasiumok használatára. Bp., 1878, Lampel R., V+242 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányos gerincen, a borítón a címet átjavították, laza kötéssel.