19140.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Sports, Chess, Alpinism
10 000 HUF
Gyarmati Dezső: Aranykor. A magyar vízilabdázás története. Bp., 2002, Herodotosz. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban. Gyarmati Dezső által dedikált. 13 . sorszámű