Available
Add to cart Remove
20291.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Technics
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval. A Ludovika Akadémia magas színvonalú matematika tankönyve volt.