Available
Add to cart Remove
20288.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Technics
3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Lada Samara javítási útmutató VAZ-2108. Bp., 1991., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. + V. A. Versigora - A. P. Ignatov - V. I. Zelcer - K. B. Pjátkov: Lada gépkocsik javítása. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.