20293.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Technics
1 400 HUF
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+344+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, az előzéklap kissé sérült, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal, egyébként jó állapotban.