Available
Add to cart Remove
20282.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Technics
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyarország útügyi évkönyve 1934. Szerk. és kiadja a M. Kir. Kereskedelemügyi Minisztérium Közúti Műszaki Szakosztálya. Bp., 1935, ,,Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 296+(8) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.