Books: Technics

Number of items: 31

Magyarország útügyi évkönyve 1934. Szerk. és kiadja a M. Kir. Kereskedelemügyi Minisztérium Közúti Műszaki Szakosztálya. Bp., 1935, ,,Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 296+(8) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
20282.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bíró Sándor: Szlöjd-gyakorlatok papírmunkái az elemi népiskola hat osztályában. Miskolc, 1931, Szerzői,(Miskolci Könyvnyomda Rt.-ny.), 135+5 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, foltos borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, egy lap javított.
20283.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Petúr Alajos: Repülőgép szilárdságtan. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20284.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
20285.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Makai István: Hangerősítés, hangfelvétel (Mikrofontól...hangszóróig) Bp., 1944. Szerzői. 191 p. az oldalszámozáson belül 16 egészoldalas képtáblával. Korabeli félvászon kötésben. Ritka audiofil szakkönyv.
20286.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
20287.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20288.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20289.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jánossy Lajos-Elek Tibor A relativitáselmélet filozófiai problémái Akadémiai Kiadó, 1963 351p. Kiadói vászon kötésben. Papír védőborítóval, volt könyvtári példány. Az Einstein-féle ismeretelméleti felfogás kritikáját tartalmazza, egészen más alapokon (Lorentz - Fitzgerald - Jánossy-féle értelmezés) felépítve a relativitáselméletet.
20290.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval. A Ludovika Akadémia magas színvonalú matematika tankönyve volt.
20291.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Eisenbund-Garvey-Wigner Az atommag szerkezete Akadémiai Kiadó, 1969 144p. Kiadói egészvászon kötésben + Jánossy Lajos A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása, különös tekintettel mérési eredmények kiértékelésére Tankönyvkiadó 1967. A tétel első darabja a kor legmagasabb színvonalán álló alapmű, egyik szerzője Wigner Jenő, magyar származású, Nobel-díjas fizikus, aki ehhez a magyar kiadáshoz szívhez szóló előszót is írt.
20292.

Eisenbund-Garvey-Wigner Az atommag szerkezete Akadémiai Kiadó, 1969 144p. Kiadói egészvászon kötésben + Jánossy Lajos A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása, különös tekintettel mérési eredmények kiértékelésére Tankönyvkiadó 1967. A tétel első darabja a kor legmagasabb színvonalán álló alapmű, egyik szerzője Wigner Jenő, magyar származású, Nobel-díjas fizikus, aki ehhez a magyar kiadá...

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20293.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events