19001.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Travelling, Local History
16 000 HUF
A pozsonyi ág. hitv. ev. egyházközség története. Az egyházközség háromszázados fennállásának emlékezetére eredeti kútfők után. Két részben.csak a. II. rész. Schmidt K. J., Ebner Gusztáv, Markusovszky Sámuel, Freuszmuth Frigyes: Az egyházközség belső élete és intézményei. Pozsony, 1906. Wigand F. K. VI l. 482 l. Gazdag képanyaggal. Fűzve, későbbi egészvászon kötésben, Nagyon ritka egyház- és helytörténet.