19006.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
9
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A szerző, Baktay Ervin (1890-1963) orientalista, író, szerkesztő, India-kutató és India-utazó és Hagyits Anna (?) által DEDIKÁLT példány! A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval és gerinccel, laza kötéssel.