Available
Add to cart Remove
19002.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Fényes von Alexius [Fényes Elek]: Statistik des Königreichs Ungarn.I. Theil. Pesth, 1843., Trattner -Károlyi, VII+331 p.+1 (kihajtható táblázat) t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foxing foltos lapokkal, javított címlappal, a címlapon régi bélyegzéssel.