2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2000 Vasi Szemle. LIV. évf. 4. szám. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Benne: Mórocz Zsolt: Boldog Isthwan Kyral. A szerző, Mórocz Ferenc által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.
Schneller Károly: Nagy-Miskolcz népessége. (Dedikált!) Miskolci Jogászélet Könyvtára 63. sz. Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits-ny., 43+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől különvált elülső borítóval, belül a lapok jó állapotban. A szerző, Schneller Károly (1893-1953) jogász, statisztikus, egyetemi tanár dedikációjával (aláírás nélkül) Leszih Andor (1880-1963) muzeológus, numizmati...