Books: Travelling, Local History

Number of items: 127

Mi Budapestünk sorozat 3 kötete:  Gerle János: Századforduló; A pénz palotái;  Kiss Katalin: Ipari műemlékek. Bp.,1993-2001,Budapest Főváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
19060.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Barfus: Az elefántok hazájában. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Magyarra átdolgozta Kemény György. Gara Rikárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Festett egészvászon kötésben. kopott borítóval, kijáró lapokkal.
19061.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
A Csepel-sziget körül. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 25. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1939, (Budapest Székesfőváros házinyomdája), 16 p.+ 2 (színes térképek) t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban, a címlap minimálisan foltos.
19062.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ricordo di Pompei. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Négy nyelvű, olasz, francia, angol és német feliratokkal. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, foltos, 19 sztl. lev.
19063.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Törs Kálmán: Margit-sziget. 1872-es reprint kiadása. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
19064.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Pest-budai városképek. Vál.: Cifka Péterné, Granasztói Pál, Seenger Ervin. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19065.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Budapesti Kirándulóhelyek. Bp., én., Panoráma. Kiadói papírkötésben.
19066.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19067.

Available for bidding
700 HUF
1,81
2,00
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Mészáros Vince: Széchenyi István és a vízgazdálkodás. Bp., 1974, VIZDOK. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19068.

Available for bidding
700 HUF
1,81
2,00
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
19069.

Available for bidding
700 HUF
1,81
2,00
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
19070.

Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Bp., é.n., Pfeifer Ferdinánd. 144 p. Buda vára térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült borítóval, hátsó borító elvált.
19071.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events