Books: Travelling, Local History Number of items: 127
3121341
19096
478
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3239098
19097
478
Other collectibles
Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 1996, Inter Leones Kiadó. Szövegközi ceruzás jegyzetekkel. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3239092
19098
478
Other collectibles
3 db várakkal kapcsolatos kötet: Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991. Zrínyi. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben + Zolnay László: A budai vár. Bp., 1981, Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben + Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3214087
19099
478
Other collectibles
- Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3214985
19100
478
Other collectibles
Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3176852
19101
478
Other collectibles
Dr. Lengyel Pál: A sághegyi őstelep. A szerző által DEDIKÁLT példány! Celldömölk, 1965, Celldömölk Községi Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3200478
19102
478
Other collectibles
Pekár Gyula: Délen és éjszakon. [A borítón: Délen és északon.] II. kötet. Bp., 1898, Athenaeum, 8+222+1 p.+19 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, egy lap hiánnyal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3201308
19103
478
Other collectibles
Csapó György: Európai pillanatok. DEDIKÁLT! "Világjárók" 38. Bp., 1964., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3196278
19104
478
Other collectibles
The golden book of Amsterdam. 2004, Bonechi, papírkötés, angol nyelven. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3194314
19105
478
Other collectibles
Martin Gerlach (szerk.): Nürnberg : Ein Rundgang in Bildern. Lipcse és Bécs, é.n. (1915-20 k.), Gerlach & Weidling.127 p. Német, francia és angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, Nürnbergről, Fürthről, Ansbachról készült fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, előzéklap és címlap kissé sérült, néhány kevés lap kissé foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3195808
19106
478
Other collectibles
Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói, enyhén sérült papír védőborító. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3201654
19107
478
Other collectibles
Magyar világörökség. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp., 2003, Officina' 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035