Available
Add to cart Remove
22013.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Jewellery and precious metal items
90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl