33472.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Faleristics: medals, orders, badges
4 000 HUF
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban (40mm) T:XF kopott aranyozás, patina