Available
Add to cart Remove
31785.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Hungarian commemorative medals and plaques
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF ph, kopott aranyozás, patina