Military

Number of items: 58

33392.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal, rajta verőtő-repedés(?). Szign.: BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Al emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon, with die error(?). Sign.: BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Al medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina
33393.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal, rajta verőtő-repedés(?). Szign.: BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Al emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal withou...

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
33394.

Available for bidding
34 000 HUF
88,08
97,14
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
33395.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
~1940. "Levente vízi és műszaki ügyességi jelvény" réz jelvény (14x20,5mm) T:XF
33396.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal, függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon, without suspension ring. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
33397.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + "Nemzetvédelmi Kereszt" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (15x15mm) T:AU Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on ribbon + "National Defense Cross" bronze miniature buttonhole badge (15x15mm) C:AU NMK 442.
33398.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), St. Gallen, Eidenbenz+Co., feltekerve, 28x42 cm
33399.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" zománcozott bronz lövészeti jelvény T:UNC
33400.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1950. "MHK (Munkára Harcra Kész)" zománcozott fém kitűző, hátoldalán sorszámmal (~31x22mm) T:UNC
33401.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1956. "MÖHOSZ (Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség) IV. EJF Nemz. Bajn." zománcozott ejtőernyős jelvény (18x28mm) T:XF zománchiba
33402.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
33404.

Available for bidding
4 400 HUF
11,40
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events