31908.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Sports awards and sports commemorative medals
7 000 HUF
1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, SGA gyártói jelzéssel, "A M.A.SZ. ÉSZAKI KER. BAJNOKA 1/4 ANG. MF. SIKF. 1913" gravírozással, "FELSŐMAGYARORSZÁG 1913. ÉVI 1/4 ANG. MÉRF. SIKF. BAJNOKA" feliratú nyakszalagon (br.24g/0.800/36mm) T:XF patina