Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edg...
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU
Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:U...