https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 73

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina
1
31954.

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
1
31955.

~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
5
Hammer price:
4 200 HUF
 
2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC
1
31956.

2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF
1
31957.

DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
DN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
1
31958.

DN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
1
31959.

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF
1
31961.

Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
500 HUF
1,30
EUR
,
1,43
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU
1
31962.

Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edg...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt
1
31963.

Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU
1
31964.

Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:UNC
1
31965.

Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:U...

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
31,09
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
12 000 HUF
 
10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF
1
31966.

10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment