Franciaország 1990. "Európai Biztonsági Tanács konferencia - Párizs" bronz emlékérem (68mm) T:AU France 1990. "Conférence sur la Sécurité et la Coopération en Europe - Paris" bronze commemorative medallion (68mm) C:AU
Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its...
Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame" Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:AU France ND "Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame" Cu tourist token (2x) (34mm) C:AU
Franciaország - Strassburg DN(19.század) "Strassburgi Katedrális" szign. nélküli ón emlékérem (49mm) T:XF patina France - Strassburg ND(19.century) "Strassburg Cathedral" Sn commemorative medallion without sign. (49mm) C:XF patina
Izrael 1975-2003. 8db (7xklf) emlékéremből és -zsetonból álló tétel, mindegyiken "ISRAEL GOVERNMENT COINS AND MEDALS CORPORATION" gyártói jelzés, + 5db emléklap T:UNC-XF Israel 1975-2003. 8pcs (7xdiff) commemorative medal and token lot, all with "ISRAEL GOVERNMENT COINS AND MEDALS CORPORATION" maker's mark, + 5pcs sheets T:UNC-XF
Kanada DN "Kanadai Ügyvédi Kamara" egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND "Canadian Bar Association" one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC
Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
Lengyelország 1982. " Częstochowa alapításának 600. évfordulója / Miasszonyunk" kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti díszdobozban (100mm) T:AU Poland 1982. "FUNDATIONIS CZENSTOCOVIENSIS 1382-1982 / A 600 JUBILEUM MARIANOSTRENSIS" two sided cast bronze commemorative medallion in original case (100mm) C:AU
Mexikó ~1990. "Mexikói Képviselőház" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (152,21g/0.999/68mm) T:UNC Mexico ~1990. "H. Camara de Diputados - LV Legislatura" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion in original decorative case (152,21g/0.999/68mm) C:UNC
Montenegro 1899. "Milica Mecklenburg-Strelitz és Petrović-Njegoš Danilo esküvője" kétoldalas fém emlékérem füllel (33mm) T:VG Montenegro 1899. "Wedding of Milica Mecklenburg-Strelitz and Petrović-Njegoš Danilo" double-sided metal medal with ear (33mm) C:VG