Tokaj hegyalja, Vár oldal Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos, vágott, ceruzával színezett
cca 1700 Execution des Grafen Thomae von Stafford Statthalter in Irland auf de Tawersplatz in London, 12 Mai 1641. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Apró foltokkal. Paszpartuban. 19x26 cm
Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm /
Sátoraljaújhely - S. A. Ujhely Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos
Tokaj Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos, bevágással
Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) - A sárospataki vár Keleti Gusztáv képe nyomán készült litográfia.Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm