Engravings

Number of items: 58

Hartmann Schedel: Buda látképe, 1493. (Buda első ábrázolása) Hartmann Schedel (1440-1510) fametszetű látkép. Sérült, hiányos, kartonra ragasztva, paszpartuban 52x24 cm
11114.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
72,54
80,00
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Meisner, Daniel (Meissner): Vicegrád in Ungarn. (Visegrád). Nürnberg. 1678. Rézmetszet, üvegezett keretben 14x10 cm
11115.

Available for bidding
18 000 HUF
46,63
51,43
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
cca 1860 Erdély A fonászai vagy Busuluj barlang fametszet, paszpartuban 9x12 cm
11116.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
11117.

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
cca 1700 Execution des Grafen Thomae von Stafford Statthalter in Irland auf de Tawersplatz in London, 12 Mai 1641. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Apró foltokkal. Paszpartuban. 19x26 cm
11118.

Available for bidding
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Hajómalom terve, ca 1750 Martin Engelbrecht. Rézmetszet. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11119.

Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm /
11120.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
11121.

Available for bidding
8 500 HUF
22,02
24,29
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
11122.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
11123.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
11124.

Available for bidding
11 000 HUF
28,50
31,43
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
11125.

Available for bidding
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events