Available
Add to cart Remove
11144.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Engravings
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
6 db XIX. századi angol metszet (London Bridge 1745., a Hyde Park szobrai, stb.), nagyrészt jó állapotban, apró lapszéli sérülésekkel, lapméret: 25,5x16,5 cm