Available
Add to cart Remove
11167.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Engravings
4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Bassano után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.