Engravings

Number of items: 58

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb: Nagyvárad püspöki palota (Oradea). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben. / steel engraving on paper, signed on the plate. 16x26 cm
11126.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Beczkó a keleti oldalról, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 11,5x16,5 cm/ Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Ruines of Beckov (Beckó/Beckow, Slovakia), steel engraving on paper, signed in the plate, framed, 11,5x16,5 cm
11127.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ludwig Rohbock (1820-1883)-J(ohann) Poppel (1807-1882): Miskolcz. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 11×16,5 cm
11128.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vegyes németországi helységeket ábrázoló metszet tétel, 7 db: Breslau (Wroclaw),Drachenfels, Dresden, Lübeck, Schloss Nymphenburg (München), Erlangen, Eger (Cheb). 22x14 cm és 25x18 cm közötti méretben
11129.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
XIX. sz. közepe, C. Klette rajza után, Radcliffe metszése: Visegrád. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 9,5x15,5 cm
11130.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1880-1900 Sakk és matt (Schach und matt). Rtációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 32x24 cm
11131.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
I. Miklós orosz cár portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 16x10 cm
11132.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ernst August I., Hannover királyának portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm
11133.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Rembrandt után: Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban. 10x9,5 cm
11134.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
III. Frigyes Vilmos porosz király portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm
11135.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1900 15 db csillagászattal, bolygókkal, meteorológiával kapcsolatos melléklet + A Duna térképe a vízgyűjtő területekkel mellékleten a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
11136.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
11137.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events