Engravings

Number of items: 58

cca 1900 13 db érmékkel, rendjelekkel, zászlókkal, címerekkel és koronákkal, illetve a Magyar Szent Koronával és a koronázási jelvényekkel kapcsolatos mellékletek a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
11138.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900 17 db kőzetekkel, ásványokkal, drágakövekkel, földtörténeti korszakokkal, barlangokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
11139.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900 10 db fegyverekkel, a Magy. Kir. Honvédséggel, torpedókkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük két színes litográfia is. 24x30 cm és 15x24 cm
11140.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fridericus rex Borussiae c.1740-60 Frigyes Bajor király. Rézmetszet. / Engraving with etching üvegezett keretben 18x13 cm Hajtásnyommal
11141.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1840 Bécsi részlet. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
11142.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Johann Elias Ridinger (1698-1767): Sólyomvadászat, 1750 k.. Színezett Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm
11143.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
6 db XIX. századi angol metszet (London Bridge 1745., a Hyde Park szobrai, stb.), nagyrészt jó állapotban, apró lapszéli sérülésekkel, lapméret: 25,5x16,5 cm
11144.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1900-1910 4 db nagyméretű heliogravűr (festmény után, ill. szobrokról), jelzettek a metszeten, Druck & Verlag Gesellschaft f. vervielf. Kunst in Wien, kisebb lapszéli foltokkal, lapméret: 38x28 cm
11145.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm
11146.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
cca. 1880 Bécs Kohlmarkt, (Deposé ? la Bibliothéque Imp.) színezett acélmetszet, paszpartuzva, üveg keretben. . 17x23cm
11147.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Fritz von Uhde (1848-1911) festménye után: Reggel (Am Morgen). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 20,5x26 cm
11148.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes metszet tétel, különféle helyszínekkel, de közte egy Nagy Frigyes metszettel is, 13+1 db, különféle méretekben, kb. 14x18 cm és 19x29 cm közötti méretben.
11149.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events