cca 1900 13 db érmékkel, rendjelekkel, zászlókkal, címerekkel és koronákkal, illetve a Magyar Szent Koronával és a koronázási jelvényekkel kapcsolatos mellékletek a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
cca 1900 17 db kőzetekkel, ásványokkal, drágakövekkel, földtörténeti korszakokkal, barlangokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
cca 1900 10 db fegyverekkel, a Magy. Kir. Honvédséggel, torpedókkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük két színes litográfia is. 24x30 cm és 15x24 cm
Johann Elias Ridinger (1698-1767): Sólyomvadászat, 1750 k.. Színezett Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm
6 db XIX. századi angol metszet (London Bridge 1745., a Hyde Park szobrai, stb.), nagyrészt jó állapotban, apró lapszéli sérülésekkel, lapméret: 25,5x16,5 cm
cca 1900-1910 4 db nagyméretű heliogravűr (festmény után, ill. szobrokról), jelzettek a metszeten, Druck & Verlag Gesellschaft f. vervielf. Kunst in Wien, kisebb lapszéli foltokkal, lapméret: 38x28 cm
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Fritz von Uhde (1848-1911) festménye után: Reggel (Am Morgen). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 20,5x26 cm
Vegyes metszet tétel, különféle helyszínekkel, de közte egy Nagy Frigyes metszettel is, 13+1 db, különféle méretekben, kb. 14x18 cm és 19x29 cm közötti méretben.