Vegyes amerikai helyszíneket ábrázoló metszet tétel, 6 db: Rio de Janeiro, Indisches Dorf auf der Quadra-Vancouvers Insel, Quebeck, Jameston, Washington (Der Kapitol), New York. 25x16 cm és 18x27 cm közötti méretben.
Nicolas Neufchâtel (1527 k.-?1597): Női arczkép (Fiatal nő képmása), XIX. sz. vége. Metszet, papír, OMKT kiadása, Műsokszorosító Egylet kiadása Bécs, jelzés nélkül, feltehetően körbevágva, hátoldalán korabeli nyomtatott felirattal. Üvegezett, dekoratív keretben. d: 18,5 cm
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Veronose után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és foltos, 20x14,5 cm.
cca 1880 Kossuth Lajos arcképe. Wilhelm Unger (1837-1932) metszése. Nyomatta Pisani L. Rézkarc, papír, Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 14x10 cm
Francesco Bartolozzi (1728?1815) után és Giovanni Francesco Barbieri "Guercino" (1591?1666) után: Flóra puttóval. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton, feltehetően XX. sz. eleje, paszpartuban, 25x24 cm
Jean-Honoré Fragonard (1732-1806) festménye után, Jean Mathieu (1749-1815) metszése: Szerelmi eskü (le serment d'amour), XVIII sz. vége. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, paszpartu és lap alja törött, 56x40 cm
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Adam Elsheimer után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Rubens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és foltos, 20x14,5 cm.