Engravings

Number of items: 58

Firenze látképe (Florenz), acélmetszet, papír, jelzés nélkül, 9x14 cm, üvegezett fakeretben
11163.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kastély Saint-Cloudban (Franciaország), metszet, papír, jelzés nélkül, 9x13 cm, üvegezett fakeretben
11164.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Jordaens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11165.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sébastien Leclerc (1637-1714): Kis-Kálló erődítménye. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 14×17 cm.
11166.

Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Bassano után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11167.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11168.

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
11169.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
11170.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
11171.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11172.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events