Available
Add to cart Remove
11092.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Ex libris - small-graphics
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris kártyanaptár, össz. 4 db, közte duplummal, 1981-85. Klf. technikák, papír, 2 db jelzett, 2 db jelzett a metszeten. 10,5x6,5 cm. Ritka!