Available
Add to cart Remove
11079.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Ex libris - small-graphics
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vén Zoltán (1941- ): Fortezza di Lavarin. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzőjével. 7,5x13 cm