Available
Add to cart Remove
10817.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. elsÅ‘ fele: Virágzó park épülettel. Vegyes technika, karton. 20,5x33 cm. Ãœvegezett fakeretben, keret hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretezÅ‘ 1920-40 k. cÃmkéjével.