10915.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
Olvashatatlan (Győry?) jelzéssel, XX. sz. közepe, 2 db mű: Alakok. Akvarell, szén, papír. Papírra kasírozva. 34,5×25 és 43x30,5 cm.