10968.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ansicht vom Glacis gegen die Alservorstadt (Bécs, katonák gyülekezője). Akvarell, tus, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 13x23,5 cm