10983.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
17 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50,5×40,5 cm