Available
Add to cart Remove
10918.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok az ablak alatt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 27x22,5 cm.